A101 9 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Market tarafından yayınlanan 9 Nisan 2020 Perşembe gününden itibaren geçerli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın 2 gününde indirim kampanyaları düzenleyen A101 Market, hafta içi Perşembe ve hafta sonu Cumartesi günlerini belirliyor. Perşembe günü yayınlanan broşürlerde ağırlıklı olarak gıda, temizlik ve manav ürünleri yer alıyor. Ancak market müşterileri tarafından en çok ilgi gören ve merak edilen kampanya günü ise Perşembe günü yayınlanan katalog oluyor.

Her hafta Perşembe günüyle beraber yeni katalog yayınlayan A101 Market, birçok teknolojik ürün başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini en uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yine bir Perşembe günü kataloğu olan A101 9 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu nihayet market tarafından yayınlandı. Bu hafta markete gelecek ürünler arasında; televizyon, cep telefonu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, elektrikli süpürge makinesi, su ısıtıcı, klavye, mouse, saç ve sakal düzeltme makinesi, baskül, çeşitli çocuk ürünleri, ev eşyaları, giyim, mutfak eşyaları, ve gıda ürün çeşitleri yer alıyor.

A101 Markete gelen televizyonların markaları başta Toshiba ve Hi-Level oluyor. Bir diğer Perşembe kataloglarının yoğun ilgi gören ürünlerinden biri olan cep telefonu markaları Honor, Huawei ve Samsung’dan genellikle seçiliyor. Sık sık katalogda yer alan bir diğer ürün kategorisinin demirbaşı olarak nitelenen beyaz eşyaların tercih edilen markası olarak SEG tercih ediliyor. A101’in sevdiği bir diğer markası olan Piranha genellikle bilgisayar donanımları oluyor. Yine market yöneticileri tarafından sıkça tercih edilen elektronik ürün markalarının başında; Aprilla, Arzum, Kiwi, Elle ve Singer geliyor. Mutfak eşyaları ve zücaciye ürünlerinin tercih edilen markası ise Hascevher genellikle tercih ediliyor.

A101 Markete bu hafta gelecek aktüel ürünlerin tamamını ve fiyat listesini aşağıda bulunan broşür görsellerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

A101 Market Kaçta Açılıp – Kapanıyor? (Nisan 2020)

Tüm Türkiye genelinde A101 mağazaları saat 10:00 itibariyle açılıp akşam 20:00 itibariyle kapanmaktadır.

A101 Market Kimin? (2020)

A101 Mağazacılık A.Ş ortaklık yapısı itibarıyla %79,21 oran ile Turgut Aydın’ın sahibi olduğu (Turgut Aydın Holding) aittir.

A101 Kaç Mağazası Var?

Türkiye’nin 81 il ve her ilçesinde 9.000‘i aşkın mağaza sayısı bulunmaktadır. A101, en yaygın perakende zinciri olmanın yanı sıra 54.000 çalışanı ile Türkiye istihdamına önemli katkıda bulunmaktadır.

A101 9 NİSAN 2020 KATALOĞU

22 yorum

Bir yanıt bırakın

Gelmesini istediğiniz ürünleri yazın.