A101 Aprilla ATR 7027 Kablosuz Erkek Bakım Cihazı Yorumları ve Özellikleri

23 Temmuz 2020 Perşembe’den itibaren A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Aprilla ATR 7027 Kablosuz Erkek Bakım Cihazı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Aprilla ATR 7027 Kablosuz Erkek Bakım Cihazı Özellikleri

  • Saç, sakal ve vücut kullanımı için ideal
  • Cilt koruyucu bıçak sistemi
  • Duşta kullanım için uygundur
  • Lithium batarya (hızlı şarj)
  • Yeni nesil Usb şarj
  • Aksesuarlar: Cilt koruyucu başlık 1 mm, kılavuz tarak 3 ve 5 mm, temizlik fırçası, bakım yağı, Usb şarj kablosu
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

23 Temmuz 2020 tarihinden itibaren A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Aprilla ATR 7027 Kablosuz Erkek Bakım Cihazı A101 Fiyatı Ne Kadar?

89,95 TL

5 yorum

  1. A101 sitesindeki resimde görülen modelin bıçak diş aralığı resmi yakınlaştırdığımda geniş gözüküyor. Ama benim aldığım ürünün bıcak diş aralığı çok dar. Malesef kullanışlı değil. Memnun değilim

  2. Ben aldim. Hizli sarj olayi guzel.Kabloluda kullanılıyor. Yalniz bicagin diş araligi cok dar oldugundan sakallari alamıyor atlama yapıyor. Çene kisimlari zaten uğraştırıyor. Ozellikleri guzel ama bicagini iyi yapamamislar. Keske aralikli olsaydi on numara olurdu. Çekme yapmadi 1 gunluk tras gibi yapıyor. Bu modelden memnun degilim. 7025 modeli vardi onun bicak araligi guzel kesmeside rahattı onunda bataryasi sorun yaptı. Keske 7027 modelın bıcagını 7025 gıbı yapsalardı.

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.