A101 Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Yorumları ve Özellikleri

A101’de satılan Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti kullananlara ait yorumları inceleyin. Bu ürünü daha önce satın aldıysanız ürün hakkında siz de yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz veya satın almayı düşünüyorsanız farklı kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularına yer vermektedir. Bazı ürünler hakkında henüz yorum yapılmamış olabilir.

Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Özellikleri

 • Arzum Violet AR5040 Epilasyon Aleti
 • Uzun Süren Pürüzsüzlük
 • Geleneksel yöntemler hem acı verici hem de maliyetli ve kişisel zamanınızı etkilemektedir. Bu nedenle son yılların en popüler cihazı olan epilasyon aleti kadın ve erkekler tarafından da tercih edilen öncelikli kişisel bakım cihazı olmuştur. Epilatörle ortalama 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Cımbızjilet ve ağda vb. sağlıksız yöntemlerin aksine epilasyon cildinize bulunan en ince ve kısa tüylere kadar ulaşıp sizi yormadan zahmetsizce tamamını kökünden alır. Bu tüylerin yeniden cilt yüzeyinde görünür olması ise 5 hafta sürüyor olacaktır. Özellikle en bilinen yöntem ağdanın bile alamadığı uzunluktaki en minik ve kısa tüyleri de uzamasını beklemeniz gerekmeden almanıza yardımcı olur.Vücudunuzun her bölgesinde kullanabildiğinizArzum Epilasyon Aleti sayesinde uzun süreli pürüzsüzlük hissine hazır olun. Her mevsim cildinizin yumuşaklığının tadını çıkarmanıza destek olan Arzum epilasyon aleti alternatif ve geleneksel yöntemlerdeki acı hissini sıfıra indiriyor. Kılları kökünden alarakistenmeyen tüylerin tamamından kurtulmanıza yardımcı olur. Cihazdaki özel cımbız sistemi cildinizde oluşabilecek bir alerjen durumu yaratmaz. Döner cımbızla bağlı özel disk sistemi cildinizin üzerinde gezerkencildinizde tahrişe sebep olmayacaktır. 
 • 18 Cımbızlı Epilasyon Başlığı 
 • Özel cımbız sistemi ve her kıvrıma uygun başlığı ile tüyleri çekme hissi olmadan alan güçlü epilasyon makineniz epilasyon süresini azaltır. Cımbız sayısı ve cımbız sistemi epilatörlerdeki en önemli detaydır. Bu detay size esas konfor alanını sağlamaktadır.  Su altında çalışabilen bir cihaz olduğu için bu alanda da acısız bir uygulama yapabilirsiniz. Duş esnasında kıl kökleri genişlediğinden epilasyon işleminiz çok daha kolay ve konforlu olacaktır. Ayrıca duş esnasında kişisel bakımınızı yaparak zamandan da yine tasarruf edebiliyor olacaksınız. 2 farklı ayarda çalışma alternatifiyle tercih ettiğiniz hıza göre kullanabilirsiniz. Seyahat anlarınızda da kullanabilmeniz için saklama kılıfına koyarak dilerseniz bavulunuza ya da dilerseniz çantanıza bile sığdırabileceğiniz bir boyuta sahiptir. Özel temizleme fırçasıyla cımbız sistemi içerisinde kalan tüm tüyleri pratik ve zahmetsiz bir şekilde temizleyebilirepilasyon aletinizi ilk günkü gibi muhafaza edebilirsiniz.  Epilatörü temizlerken sabunalkoljel vb. temizleyici farklı maddeler kullanmanıza gerek yoktur. Kişisel bakımızında zamandan tasarruf ettirirmektedir. 
 • Tüm Cilt Tiplerine Uygun Hassas Sistem
 • En kısa tüylerde bile etkili kullanım sonrasında cildinize yumuşak bir dokunuş hissi kazandırırkendiğer yöntemlerden daha uzun süreli pürüzsüzlüğe sahip olursunuz. Tüm cilt tiplerinde en hassas çalışma sistemi geliştirilen Arzum Epilasyon Aleti hassas bölgelerde bile etkili ve kullanımı güvenlidir.
   
 • Tüyleri kökünden alan 18 cımbızlı sistem
 • Kullanım: Kuru
 • Tip: Kablolu
 • 2 Hız Ayarı
 • Temizleme Fırçası
 • Saklama Kılıfı
 • Üretim Yeri: Türkiye

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti A101 Fiyatı Ne Kadar?

329,00 TL

İlk yorum yapan olun

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.