A101 Belderia 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet Yorumları ve Özellikleri

A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Belderia 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Belderia 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet Özellikleri

  • Çelik kadro
  • 21 vites
  • Amortisörlü Maşa
  • V brake fren sistemi
  • Alüminyum jant
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Belderia 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet A101 Fiyatı Ne Kadar?

1,299 TL. Dilerseniz 9 taksitle satın alabilirsiniz.

4 yorum

  1. a101 den 499 tl ye aldığım belderia bisiklet 1 gününde jantların içinde agort başları şampiyeli kesti hatayı bulana kadar 3 şambiyel almak zorunda kaldım 90 tl .jantlar fazla dayanmadı yamuldu cukurlara girince.. çift katmanlı 200 tl ye yeni jant aldım.fakat bisiklet arka amortisör aşırı düzeyde esniyor..Onun için ara demir sabitleyici boruya ilave yaptim 10 tl .. yani 300 tlye binilebilen bir bisiklet halini aldı..BU ARADA A101 DEN KIMSE BENİ UYARMADI KENDİM MONTAJ YAPARSAN GARANTİ GEÇMEZ .SERVİSİ ARADIM MONTAJI KENDİM YAPTİĞİM İÇİN İLGİLENMEDİ..ESENYALI PENDİK ŞUBESİ..

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.