A101 Çekilişi 3 Kişiye 101 TL Hediye Çeki

A101 Market, Facebook resmi sayfasından düzenlediği Perşembe sürprizi adlı çekiliş kampanyası başlattı. Bugün 12 Aralık itibari ile başlayan çekilişe 16 Aralık 2019 tarihine kadar katılım sağlanabilecek. Çekiliş sonucunda 3 şanslı kişiye 101 TL değerinde A101 Hediye Çeki verilecek. Çekilişe katılım şartlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 1. Katılımcılar, çekilişe 12.12.2019 – 16.12.2019 tarihleri arasında A101İletişim Facebook (https://www.facebook.com/a101iletisim/) sayfasında yayınlanan çekiliş gönderisine #a101heryerde hashtagini kullanarak ve 2 arkadaşını etiketleyerek katılabileceklerdir. Çekilişi kazananlar, çekiliş gönderisinin altına #a101heryerde hashtagini kullanan ve 2 arkadaşını etiketleyenler arasından online kura yöntemi ile belirlenecektir.
 2. Çekiliş sonucunda kura ile belirlenen 3 kişiye 101 TL’lik hediye çeki hediye edilecektir.
 3. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes kampanyaya katılabilir. Kazanılan ödül nakte çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.
 4. Ödül kazanan yarışmacılar, 16.12.2019 günüsaat 17:00’de A101İletişim Facebook sayfasından duyurulacaktır.
 5. Kazananlar hediyelerini, sonuçların duyurulmasından itibaren 5 (beş) gün içerisinde iletişim ve adres bilgilerini(e-mail, posta adresi,telefon numarası vb) A101İletişim Facebook sayfasından özel mesaj yoluyla tarafımıza eksiksiz ilettikleri tarihten itibaren sonraki 10 gün içerisinde adreslerine ulaştırılacaktır.
 6. Çekilişe sadece A101 İletişim Facebook sayfasındaki çekiliş paylaşımına #a101heryerde hashtagini kullanaran ve 2arkadaşını etiketleyen 18 yaşından büyük gerçek kişiler katılabilir. Yarışmaya, Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde yaşayan 18 yaşından büyük herkes katılabilir.
 7. Bu çekilişe A101 Marketleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. 18 yaşından küçüklerin yarışmaya katıldığının anlaşılması durumunda ödül kazanılsa dahi kişi, ödülünü almaya hak kazanamayacaktır.
 8. A101 Marketleri bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödül dahil dilediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 9. Her bir yarışmacı için katılım 1 (bir) defa sınırlıdır. Mükerrer katılımlar kabul edilmeyecektir. Mükerrer ödül kazanma ihtimalinde, mükerrer ödül kazanan kişi yalnızca 1 (bir) adet ürüne hak kazanmış sayılır ve 1 (bir) adet ödül kendisine teslim edilir.
 10. Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Kusur önemli olmaksızın belirtilen sürede bilgilerin ulaştırılamamasından, hatalı ya da eksik bilgi vs. nedenlerden ödülün ulaştırılamamasından A101 sorumlu tutulamaz.
 11. Aynı kişinin farklı profil bilgileri ile yarışmaya tekrarlı katılımı ve ödül kazanımı kural dışıdır. Bu gibi durumlarda, katılımcı hiçbir uyarı yapılmadan diskalifiye edilir.
 12. Bu çekilişin Facebook ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sorumlu tutulamaz.
 13. A101 Facebook Çekilişi hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
 14. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını, gizlilik politikasını ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 15. İşbu Katılım Koşulları uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu katılım koşulları dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunması Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Katılım Koşulları’ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Merkez (Çağlayan Adliyesi) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 16. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; bu yarışma Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
 17. MUVAFAKATNAME:Katılımcı, iş bu yarışmaya katılarak; Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Mevzuat, Elektronik Ticaretin düzenlenmesi hakkında düzenlemeler ile sair yasal mevzuat dairesinde, verecekleri; Ad, Soyad, Email adresi, Telefon Numarası, İkamet adresi kayıtlarının, iş bu yarışma gereği verecekleri bilgilerin, email/sms/kısa mesaj ve sair yazışmalarının ve görüşme kayıtlarının, Katılımcıların vereceği sair bilgilerin A101 tarafından, ödülün ulaştırılması kapsamında kullanılmasına, işlenmesine, kayıt edilmesine, depolanmasına, değiştirilmesine, yeniden kaydedilmesine, saklanmasına, sınıflandırılmasına, gerektiğinde anonim hale getirilmesine muvafakat etmiştir. Kazanan katılımcıların ödüllerin kendisine ulaştırılması için gerekli olan kişisel verilerini A101 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamına uygun olarak isteyecektir. Her bir katılımcı, Kişisel Verilerin Korunması hakkında Mevzuat dairesinde vermis olduğu muvafakati dilediği zamanda, www.a101.com.tr internet sitesindeki adreslerinden herhangi biri vasıtası , ‘’kvkk@a101.com.tr ‘’ ya da ‘’a101@kep.tr‘’posta adresinden ulaşarak, kısmen ya da tamamı ile geri alabilir, iptal edebilir, A101 tarafından hangi bilgilerinin kayıt edildiğini, arşivlendiğini vb. sorabilir. Mevcut bilgileriniz ile ilgili olarak Yasal Mevzuat dairesinde Kişisel verilerin Korunması ve Kullanılması hususundaki politikalarımıza www.a101.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi/ adresinden ulaşabilirsiniz.
  18.Yarışmaya katılanlar bu katılım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve katılım koşullarına uyacaklarını, onayladıklarını açıkça kabul kabul ve taahhüt ederler.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.