A101 Jwin JK-01 Ahşap Kalimba Yorumları ve Özellikleri

A101 Market mağazalarında satılan ürünlerden biri olan Jwin JK-01 Ahşap Kalimba vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Jwin JK-01 Ahşap Kalimba Özellikleri

 • 17 tuşlu
 • Ahşap malzeme (el işçiliği)
 • Akort çekici ve saklama kabı dahildir
 • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Jwin JK-01 Ahşap Kalimba A101 Fiyatı Ne Kadar?

89 TL

16 yorum

 1. Bugün sabah erkenden gidip aldım. 1 adet gelmiş zaten orada kutuyu açmama da izin vermediler. Mecbur aldım Eve gelince baktım ki notalar düzgün dizilmemiş. Ortada olması gereken uzun tel ortada değil. Bazı teller de küflü gibiydi. Tellerin üzerindeki nota yazıları ise berbat. Ses çok kötü, akort edebilir miyim diye uğraştım fakat çok zor düzelmesi. İade edeceğim. Alınmasını tavsiye etmem defolu bozuk ürünleri getirmişler.

  • Maalesef aynı durumu ben de yaşadım. Akort olmuyor. Görsel olarak zaten çok kötü görünüyor. Tuşların bazısı çizik. Bana da defolu ürünler gibi geldi. Bunları satışa sunmadan önce kimse kontrol etmedi mi acaba bu kadar kötü ürün nasıl satılabilir A101 de.

 2. Daha önce Trendyol dan almıştım cok memnun kaldım. A101 e geleceğini oğrenince kardeşime hediye almak istedim. Ama trendyol daki ürünlerle arasında dağlar kadar fark var. Neden bu kadar ucuza satıldığını anladım. Bu müzik aleti dekorasyon ürünü değil üründen düzgün ses çıkmassa ne işe yarar.orjinal bir ürün değil kesinlikle sanki merdiven altında yapılmış gibi.

 3. Bu sabah erkenden gittim benden once biri aldı ama kutusunu açıp bakmadı hiç ben rica ettim kalitesini gorebilir miyim diye. Tuşların ucu düz aşağıya kıvrık değil. Üzerindeki yazılar sanki elle yazılmış gibi cok cirkin bazı tuşlar parlak bazıları mat. En önemlisi de tuşlar normal düz sactan kesilmiş gibi yani bunlar akort tutmaz. Ahşap kalitesi zaten berbat cok cirkin gorunuyor. Büyük hayal kırıklığı uğradım. Dekor olarak bile kullanılmaz.

 4. Kalimba çalmak istiyorum diyen için ideal bence olumsuz yorumlara kanmayın.
  İlk gidip alacak onlar :))
  Yaşadığım bir olay: Ben bugün almaya gittim, sıra bekledim dışarıda soğukta. Yerini hemen bulayım diye görevliye sordum. Beni üst kata yönlendirdi. Meğer ürün aşağıdaymış, zaten 1 tane gelmiş onu da sırada benden sonra olan birisi aldı. Şüpheli değil mi sizce de:) İşte bu yorumlar da şüpheli bence, alın deneyin.
  Dip not: Kargo parası ödeyerek internetten sipariş geçtim. Bakalım görecez.

  • Ben bu gün aldım mağzadan eve gelip bakyığımda tam bir hayal kırıklığıydı 2 tane tuşunun rengi ağarmış ahşap kısımları zedeliydi sanki kullanılmış gibiydi tuşlarının notaları silikti ve bazısı kazınmış bazısı yazılmıştı yarım yamalak bir şeydi çok üzüldüm iade ettim umarım senin şansına güzel bir yane ve sağlam gelir

   • Bu sabah erkenden gittim benden once biri aldı ama kutusunu açıp bakmadı hiç ben rica ettim kalitesini gorebilir miyim diye. Tuşların ucu düz aşağıya kıvrık değil. Üzerindeki yazılar sanki elle yazılmış gibi cok cirkin bazı tuşlar parlak bazıları mat. En önemlisi de tuşlar normal düz sactan kesilmiş gibi yani bunlar akort tutmaz. Ahşap kalitesi zaten berbat cok cirkin gorunuyor. Büyük hayal kırıklığı uğradım. Dekor olarak bile kullanılmaz.

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.