A101 Katlanabilir Kamp Sandalyesi Yorumları ve Özellikleri

A101 Market mağazalarında satılan ürünlerden biri olan Katlanabilir Kamp Sandalyesi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Katlanabilir Kamp Sandalyesi Özellikleri

  • Ürünün açık ölçü boyutları: ~77x49x81 cm
  • Ürünün oturma genişliği: ~50x50x85 cm
  • Askılı taşıma çantası (kılıfı) bulunmaktadır
  • Kaymaz plastik ayak tapaları
  • Bardak koyma haznesi
  • Maksimum 90 kg taşıma kapasitesi

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Katlanabilir Kamp Sandalyesi A101 Fiyatı Ne Kadar?

109,95 TL. Dilerseniz 9 taksitle satın alabilirsiniz.

1 yorum

  1. A101 den aldığım 3 adet sandalyenin 1.si çocuklar otururken kırıldı çocuğa kızdık dün bacanak otururken kırıldı oturmasını bilmiyor dedik 3.sahilde üstünde otururken kendi kendine geriye doğru yatmak suretiyle yattı yattı ve düm düz oldu. Yani bu kadar adi bir malzeme olamaz az buz paraya satılıyor olsa neyse dersinki ucuz etin yahnisi o kadar ucuz değil hatta şekline bakarak daha çok dayanır düşüncesi ile parası batsın deyip aldığımız bir ürün. Konu hakkında yardımlarınızı rica olunur. Ayaklarından kırılmıştır iade etmek istiyorum konu hakkında yardımcı olur musunuz. Garantisi var mı bizi bilgilendirebilir misiniz en kısa zamanda dönüşünüz beklenmektedir

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.