A101 Kiwi KCM-7512 Türk Kahvesi Makinası Yorumları ve Özellikleri

A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Kiwi KCM-7512 Türk Kahvesi Makinası satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

Kiwi KCM-7512 Türk Kahvesi Makinası Özellikleri

  • 6 fincanlık kapasitesi mevcuttur. Susuz çalışmasını engelleyen emniyet sistemi mevcuttur. Poşet çay ya da bitki çayı hazırlamak için birebirdir. 800 Watt’lık enerji ile çalışmaktadır. 304 paslanmaz çelik ile yapılmıştır.
  • Pratik Ve Kolay Kullanımı
  • Kiwi KCM-7512 Çelik Elektrikli Cezve pratik kullanımı ile kahve başta olmak üzere sıcak içeceklerin yapımında kullanılmaktadır. Kolay ve kısa sürede hazır hale gelen içeceğinizi gönül ferahlığıyla tüketebilirsiniz.

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Kiwi KCM-7512 Türk Kahvesi Makinası A101 Fiyatı Ne Kadar?

179,00 TL

İlk yorum yapan olun

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.