A101 Kiwi KYM 7209 Yoğurt Makinesi Yorumları ve Özellikleri

A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Kiwi KYM 7209 Yoğurt Makinesi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Kiwi KYM 7209 Yoğurt Makinesi Özellikleri

  • 20 Watt
  • 7 adet 18 ml cam kavanoz ile toplam 1,26 L kapasite
  • Tüm aksesuarlar bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur
  • Sade ve meyveli yoğurt yapmak için uygundur
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Kiwi KYM 7209 Yoğurt Makinesi A101 Fiyatı Ne Kadar?

99,95 TL. Dilerseniz 9 taksit ile satın alabilirsiniz.

3 yorum

  1. Merhabalar, makinayı bi süredir kullanıyorum. Bu makinayı almadan önce yoğurdum tutmayabiliyordu. Onun için tercih ettim. Yer sıkıntısı da çekmiyorsunuz, küçük çocuk olunca nereye bastırsam yoğurdu diye düşünüyor insan. Ama bu makinayla tezgahın üzerinde sabit, hareketsiz duruyor. Gelelim nasıl kullandım. Ben sulu hiç kullanmadım. İlk yoğurt tutmadı çünkü süt bozulmaya yakınmış. 2. defa yapışımda tuttu, 8 saatte yaptım, sütü el yakma derecesinde ısıtıp maya karıştırıp makinaya yerleştirdim. Ağzı açık yada kapalı fark etmiyor (denedim). 8 saat sonunda makinayı kapatıp yoğurtlar oda ısısına gelince tektek dolaba kaldırdım, en az 4 saat sonra yenmeye hazırdı. Ama yoğurt makinasız yapmama göre ekşi oldu. En son bugün 5 saatte kapattım makinayı ve yoğurt daha tatlıydı, ekşimemişti. Bi dahaki sefere 4 saatte yapmayı deneyeceğim, daha tatlı olsun istiyorum.

  2. Normalde yoğurt 3 saate yapılan birşey 8 ila 14 saat arası fişe takili olması dezavantajı bence su koymadan çalıştırdığınızda şişelerin kapağını kapatmadan yapsak ne olur bir YouTube videosunda bayan şişelerin ağzını açık calistryor sizin kılavuzda kapalı olması yazıyor

  3. Su konulup konulmaması kafamızı karıştırdı bazı kişiler yoğurt olmadı diyor…ayrıca en az 8 saat fişe takili kalmasi elektirik faturasına çok yansımaz mi dogal olsun diye bu kadar maddi zarara sebebiyet verecek bir ürün mü bilgilendirme yaparsanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.