A101 Nehir Döküm Kek Kalıbı Yorumları ve Özellikleri

10 Eylül 2020 Perşembe’den itibaren A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Nehir Döküm Kek Kalıbı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Nehir Döküm Kek Kalıbı Özellikleri

 • Tamamı alüminyum, dayanıklı döküm gövde
 • Kolay temizlenen iç ve dış yüzey
 • Yanmaz yapışmaz PFOA içermeyen granit görünümlü yüzey kaplama
 • Homojen ve hızlı ısınmayı sağlayan tasarım
 • Kolay dilimlemeyi sağlayan dış gövde
 • Farklı renk seçenekleri

Nerede Satılıyor?

10 Eylül 2020 tarihinden itibaren A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Nehir Döküm Kek Kalıbı A101 Fiyatı Ne Kadar?

49,95 TL

7 yorum

 1. Ben de aldım.Galiba 3 hafta filan oldu.ilkinde harika oldu tsm çıktı.Ikinci de yapıştı.3.yü deneyip caresine bakmaya calışacağım dedim.3.de yarısı çıkmadı yazık oldu cok da severek almıştım

 2. A101 1ay önce Nehir kek kalıbı aldim.Fakat hiç memnun kalmadım.Keki pişirmiyor ve yakıyor,nasıl yardımcı olabilirsiniz Az bi parada değil yanii
  55tl nasıl iade edebilirim

 3. Dün 2 tane aldım a101 den bugün rüzgar gülü olan kalıbı kullandım .
  Kakaolu kek yaptım çok memnun kaldım alırken tereddüt etmiştim acaba yapisirmi dibi diye çok kalay bir şekilde kalıba yapismadan çıktı.

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.