A101 Piranha Bluetooth Nostalji Pikap Yorumları ve Özellikleri

A101 Market mağazalarında satılan ürünlerden biri olan Piranha Bluetooth Nostalji Pikap vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Piranha Bluetooth Nostalji Pikap Özellikleri

 • 3 hızlı pikap
 • Bluetooth bağlantı
 • Dahili hoparlör
 • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Piranha Bluetooth Nostalji Pikap A101 Fiyatı Ne Kadar?

249 TL. Dilerseniz 6 taksit ile satın alabilirsiniz.

25 yorum

 1. Fişe takıp min max yazan düğmeden cihazı açın.
  Telefondan bluetooth açıp cihaz aratın, pikap çıkınca eşleştir deyin.
  Eşleşince telefondan açtığınız şarkı cihazdan çalınacaktır.

 2. Yav biri de bu Bluetooth özelliğinin nasıl çalıştığını söylesin. Ürünü bugün aldım.5 saattir uğraşıyorum çalıştıramadım. Lütfenn acill. Yoksa ürünü iade etmek zorunda kalacam.

  • Pikapi on off düğmesinden on pozisyonuna getirin . Kendi cep telefonunuzdan Bluetooth u etkinleştirin ve Bluetooth cihazı arama tuşuna basın orada piranha olarak çıkıyor ve ona tıklayıp bağlanın . Sonra istediğiniz şarkıyı açın ses dugmeside açık olsun pikap in

  • Pikap’ın iğnesini yerine oturturun (siyah çıkıntılı bölge on-of ve 35,45plak numaralı kısmın yanındaki yer) on-of kısmını on olarak ayarlayın ve min max yazan yeri max ayarına getirin bluetooth açık

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.