A101 Reeder P13 Blue Max L 2022 Cep Telefonu Yorumları ve Özellikleri

A101 Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Reeder P13 Blue Max L 2022 Cep Telefonu satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

Reeder P13 Blue Max L 2022 Cep Telefonu Özellikleri

  • 6.26″ ekran
  • 4 GB RAM
  • 64 GB dahili hafıza
  • 8 MP + 0.3 MP + 0.3 MP arka kamera
  • 5 MP ön kamera
  • 3800 mAh pil gücü
  • Yüz tanıma
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Reeder P13 Blue Max L 2022 Cep Telefonu A101 Fiyatı Ne Kadar?

1,999 TL

5 yorum

  1. 11.11.2021 de tlfnu aldım a101 magazasında açtırmadılar kutuyu evde tlfnu açtıgımda q ar kodu okut 6 ay ek garanti yazıyo ekranın üzerindeki jelatin de tlf nun kamera bölümünde q ar okutma yeri var fakat q ar okumuyor tlf nun ekranı çok vasat dokunmatigi ekranın üst köşelerinde iki üç vuruşta algılıyor.ekranın alt kısmında siyah boş bir kısım var ekran ful ekran değil yani alttaki o siyah görüntü hoşuma gitmedi.kullanmaya başladıgım ilk günde tlf kendi kendine kapanıp açıldı noluyo dedim yeni tlf daha neyse uzatmayayım çok vasat bir tlf ikinci gun magazaya tlf nu iade etmek istiyorum dediğimde servise gönderecegiz dediler neden dediğimde herhangi birşeyi varsa yapılıp gelecek dendi sıfır tlf neden servise gitsin ki sıfır tlf neden tamir edilip tekrar gelsin ürünün çok vasat sadece 64 gb hafıza var oda kesin degil 32 gb tan sonra depolama alan yetersiz diycek belki de 1.700 tl lik bir tlf degil anlayacagınız

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.