A101 Stanley Klasik Model Termos 1,9 L Yorumları ve Özellikleri

A101’de satılan Stanley Klasik Model Termos 1,9 L Siyah kullananlara ait yorumları inceleyin. Bu ürünü daha önce satın aldıysanız ürün hakkında siz de yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz veya satın almayı düşünüyorsanız farklı kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularına yer vermektedir. Bazı ürünler hakkında henüz yorum yapılmamış olabilir.

Stanley Klasik Model Termos 1,9 L Siyah Özellikleri

  • Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1,9 Litre
  • -Bu büyük termos büyük maceralar için tasarlandı. Stanley’nin meşhur vakum yalıtımıkahvenizin ve buzlu içeceklerinizin ısısını 2 Güne kadar korur. Katlanabilir tutacağı ile çok rahat taşınır. Sızıntı yapmazçantaya rahat sığardışarıda iken sorun yaşamamanız için de dökümü oldukça kolaydır.
  • -Paslanmaz çelik vakumlu yalıtımın en tepe noktasıçift duvarlı 1,9 litre hacimli Stanley Classic termos sıcak 45 saatsoğuk içecekleri 48 saate kadarbuzlu içecekleri ise 8 Güne kadar korur. 18/8 paslanmaz çelik ve BPA’sız malzemelerle üretilmiştirsızıntı yapmazpaslanmazkapağı bardak olarak kullanılabilir.
  • Üretim Yeri: Çin

Nerede Satılıyor?

A101 Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Stanley Klasik Model Termos 1,9 L Siyah A101 Fiyatı Ne Kadar?

1.399,00 TL

İlk yorum yapan olun

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.