BİM 10 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Market tarafından yayınlanan 10 Nisan 2020 Cuma gününden itibaren geçerli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın 2 gününde indirim kampanyaları düzenleyen Bim Market, hafta içi Salı ve Cuma günlerini tercih ediyor. Salı günü yayınlanan broşürlerde ağırlıklı olarak gıda ve temizlik ürünlerinden oluşuyor. Ancak market müşterileri tarafından en çok ilgi gören ve merak edilen kampanya günü ise Cuma günü yayınlanan katalog oluyor.

Her hafta Cuma günüyle beraber yeni katalog yayınlayan BİM Market, birçok teknolojik ürün başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini en uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yine bir Cuma günü kataloğu olan Bim 10 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu nihayet market tarafından yayınlandı. Bu hafta markete gelecek ürünler arasında; televizyon, cep telefonu, elektrikli süpürge makinesi, termos, dijital tartı, çeşitli elektronik ve çocuk ürünleri, ev eşyaları, giyim, mutfak eşyaları, ve gıda ürün çeşitleri yer alıyor.

Bim Markete gelen televizyonların markası çoğu kez Dijitsu marka oluyor. Bir diğer Cuma kataloglarının yoğun ilgi gören ürünlerinden biri olan cep telefonu markaları Meizu, Huawei, LG ve Samsung’dan genellikle seçiliyor. Sık sık katalogda yer alan bir diğer ürün kategorisi olan notebook (dizüstü) bilgisayar için tercih edilen marka Lenovo ve HP oluyor. Markete her hafta düzeli olarak getirilen elektronik ürün markalarının başında; Kiwi, Starcom, Fakir, Kumtel, ve Philips geliyor. Mutfak eşyaları ve ev ürünlerinin tercih edilen markası ise genellikle Decolove olarak seçiliyor.

BİM Markete bu hafta gelecek aktüel ürünlerin tamamını ve fiyat listesini aşağıda bulunan broşür görsellerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

BİM Market Kaçta Açılıp – Kapanıyor? (Nisan 2020)

Tüm Türkiye genelinde BİM mağazaları saat 10:00 itibariyle açılıp akşam 20:00 itibariyle kapanmaktadır.

BİM Market Kimin? (2020)

BİM A.Ş ortaklık yapısı itibarıyla %71,53 oran ile halka açıktır. Bim Market İcra Kurulu Başkanılığını Mustafa Latif Topbaş yapmaktadır.

BİM Kaç Mağazası Var?

Türkiye’nin 81 ilinde ve birçok ilçede toplam 7645 mağaza sayısı bulunmaktadır. Fas ve Mısır ülkelerinde de hizmet veren market yurt dışında da faaliyet göstermektedir.

BİM 10 NİSAN 2020 KATALOĞU

11 yorum

  1. İzmir karşıyaka dan yazıyorum bostanlı muhtarlık civarında bir şube açmanızı istiyoruz bostanlı daki şubeleriniz bizlere uzak bostanlı muhtarlık civarında bir şube açmanızı istiyoruz dikkate alınırsa çok seviniriz başarılarınızın devamını diliyorum

    Beğendim
    Beğenmedim

Bir yanıt bırakın

Gelmesini istediğiniz ürünleri yazın.