BİM 17 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Market tarafından yayınlanan 17 Nisan 2020 Cuma gününden itibaren geçerli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın 2 gününde indirim kampanyaları düzenleyen Bim Market, hafta içi Salı ve Cuma günlerini tercih ediyor. Salı günü yayınlanan broşürlerde ağırlıklı olarak gıda ve temizlik ürünlerinden oluşuyor. Ancak market müşterileri tarafından en çok ilgi gören ve merak edilen kampanya günü ise Cuma günü yayınlanan katalog oluyor.

Her hafta Cuma günüyle beraber yeni katalog yayınlayan BİM Market, birçok teknolojik ürün başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini en uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yine bir Cuma günü kataloğu olan Bim 17 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu nihayet market tarafından yayınlandı. Bu hafta markete gelecek ürünler arasında; televizyon, cep telefonu, elektrikli süpürge makinesi, termos, dijital tartı, çeşitli elektronik ve çocuk ürünleri, ev eşyaları, giyim, mutfak eşyaları, ve gıda ürün çeşitleri yer alıyor.

Bim Markete gelen televizyonların markası çoğu kez Dijitsu marka oluyor. Bir diğer Cuma kataloglarının yoğun ilgi gören ürünlerinden biri olan cep telefonu markaları Meizu, Huawei, LG ve Samsung’dan genellikle seçiliyor. Sık sık katalogda yer alan bir diğer ürün kategorisi olan notebook (dizüstü) bilgisayar için tercih edilen marka Lenovo ve HP oluyor. Markete her hafta düzeli olarak getirilen elektronik ürün markalarının başında; Kiwi, Starcom, Fakir, Kumtel, ve Philips geliyor. Mutfak eşyaları ve ev ürünlerinin tercih edilen markası ise genellikle Decolove olarak seçiliyor.

BİM Markete bu hafta gelecek aktüel ürünlerin tamamını ve fiyat listesini aşağıda bulunan broşür görsellerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

BİM Market Kaçta Açılıp – Kapanıyor? (Nisan 2020)

Tüm Türkiye genelinde BİM mağazaları saat 10:00 itibariyle açılıp akşam 20:00 itibariyle kapanmaktadır.

BİM Market Kimin? (2020)

BİM A.Ş ortaklık yapısı itibarıyla %71,53 oran ile halka açıktır. Bim Market İcra Kurulu Başkanılığını Mustafa Latif Topbaş yapmaktadır.

BİM Kaç Mağazası Var?

Türkiye’nin 81 ilinde ve birçok ilçede toplam 7645 mağaza sayısı bulunmaktadır. Fas ve Mısır ülkelerinde de hizmet veren market yurt dışında da faaliyet göstermektedir.

BİM 17 NİSAN 2020 KATALOĞU

Henüz Bim 17 Nisan 2020 Cuma günü aktüel ürünleri resmi olarak duyurulmadığı için geçtiğimiz senenin aynı döneminde yayınlanan katalogda yer alan ürünlerden bu hafta markete gelmesi muhtemel ürünler için tahmin yürütmek mümkün. Her sene aynı dönemde yayınlanan broşürlerde yer alan ürünler büyük çoğunlukla aynı olduğu için çoğu kez beklenen ürünler aynı oluyor. Geçtiğimiz senenin aynı döneminde markete gelmiş olan aktüel ürünlerden yola çıkarak 17 Nisan 2020 Bim kataloğunda olması muhtemel ürünler şöyle; Hometech HT8C Tablet PC, HP Deskjet 2620 All-in One Yazıcı. 2 yıl garantili olan yazıcı; baskı, tarama, kopyalama gibi işlevleri yerine getirebiliyor ve kablosuz bağlantı özelliğine sahip. Trust Oyuncu Mouse, Mouse Ped ve Klavye. Karaoke Mikrofon, Sony kulak içi mikrofonlu kulaklık, Trust mikrofonlu oyuncu kulaklık, Duracell Pil çeşitleri. Çocuklar için farklı bisiklet çeşitleri, oyuncaklar ve çeşitli giyim ürünleri gelmesi muhtemel ürünlerin geri kalanını oluşturuyor.

6 yorum

  1. Gıda ürünlerinin kapalı olmasından dolayı özellikle tercih ediyorum bimi özellikle de üreticilerine bakıp alıyorum en çok da Akhisar ürünlerini beğeniyorum

    Beğendim
    Beğenmedim

Bir yanıt bırakın

Gelmesini istediğiniz ürünleri yazın.