Bim Dynamic Dekoratif Alevli Işıldak Yorumları ve Özellikleri

12 Haziran 2020 Cuma’dan itibaren BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Dynamic Dekoratif Alevli Işıldak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Dynamic Dekoratif Alevli Işıldak Özellikleri

  • Beyaz ışık ve alev ışığı
  • Askı demiri mevcuttur
  • Pil ile çalışır (piller dahil değildir)
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

12 Haziran 2020 tarihinden itibaren BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Dynamic Dekoratif Alevli Işıldak BİM Fiyatı Ne Kadar?

29,90 TL

1 yorum

  1. Marka olarak kaliteli bit marka bana göre. Fakat 3 adet eksi yanı var bana göre şimdi bunlardan bahsedicem. 1. Eksi yanı: Işıldak gövde kasası sert ama esnek plastikten olup ızgaraları her an kırılacakmış gibi bir yapıya sahip. 3 adet 2A pille çalışmaktadır. Aynı zamanda 2 adet modu vardır. Mod 1 Beyaz ışık sabit yanan. Mod 2 turuncu alev ışığı dedikleri,(2. Eksi yanı:)fakat dikkat edilmesi gereken bu alev ışığı modu sabit yanmıyor(Sinyal gibi yanıp sönüyor)bunu özelliklerindede detaylı olarak belirtmemişler. Ben SOS sinyali olarak yapıldığını düşünüyorum. 3. Eksi yanı: Böyle kaliteli bir markanın yaptığı ürünün kutusunun içine ne kullanım klavuzu ne de garanti belgesi koymamış olması. Fiyat olarak gayet uygun diye düşünüyorum. Böyle şeyleri önemsemeyecek biri için ihtiyaca göre kaçırılmaması gereken bir ürün diye düşünüyorum umarım yorumum faydalı olur. Saygılar…

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.