Bim Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik Yorumları ve Özellikleri

29 Mayıs 2020 Cuma’dan itibaren BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik Özellikleri

  • Ses dalgası çıkararak sinekleri uzaklaştırır
  • 7 farklı düşük frekansta ses çıkarır
  • 1 tane tamamen sessiz modu ile uykuda da kullanılabilir
  • Usb ile şarj edilir

Nerede Satılıyor?

29 Mayıs 2020 tarihinden itibaren BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Diğer online alışveriş sitelerinden de ürünü satın alabilirsiniz ancak BİM’de çok daha uygun fiyat karşılığında temin edebilirsiniz.

Dynamic Sivrisinek Uzaklaştırıcı Bileklik BİM Fiyatı Ne Kadar?

49,90 TL

13 yorum

  1. Arkadaşlar denedim. Sinekleri paralize eden bir özelliği var ama kaçırmıyor. Şöyle anlatayım tavanda bir sivri gördüm. Saati ona doğru tuttum sivri dondu kaldı elimi yaklaştırdım kıpırdamadı sonra rahatça öldürdüm.Birde ışığın etrafında deli gibi dönen sinek benzeri bir kanatlı vardı saati ona doğru tuttum sinek lambadere kondu hiç kıpırdamıyor hatta o dereceki onu elimle aldım attım pencereden. İşin özü kaçırmıyor ama paralize edip hareketsiz bırakıyor.

    1
    1

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.