Bim Kaanlar Az Yağlı Beyaz Peynir Yorumları ve Özellikleri

Bim’de satılan Kaanlar Az Yağlı Beyaz Peynir kullananlara ait yorumları inceleyin. Bu ürünü daha önce satın aldıysanız ürün hakkında siz de yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz veya satın almayı düşünüyorsanız farklı kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularına yer vermektedir. Bazı ürünler hakkında henüz yorum yapılmamış olabilir.

Kaanlar Az Yağlı Beyaz Peynir Özellikleri

  • 1000 g

Nerede Satılıyor?

Bim Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Kaanlar Az Yağlı Beyaz Peynir BİM Fiyatı Ne Kadar?

79,00 TL

1 yorum

  1. Kaanlar peyniri ile Özkuruşlar markette tanıştım tam yağlı sanıyorum 800 gramdı ve ambalajı kırmızı etiketliydi çok güzel tadı vardı ve alışkanlık yaptı her gittiğimde alıyordum ancak don gittiğimde kırmızı etiketli yerine mavi etiketli Kaanlar peyniri vardı firma herhalde etiketin rengini değiştirdi diye duşundum ancak peynirin tadı benim alıştığım kırmızı etiketli peynir kutusundaki peynirden çok farklıydı ve hiç hoşuma gitmedi o tat o lezzet yoktu ne yaptınız bilmiyorum ama bir daha o mavi etiketli kutudaki peynirinizi asla almam.

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.