Bim Kumtel Konvektör Isıtıcı Yorumları ve Özellikleri

BİM Market mağazalarında satılan ürünlerden biri olan Kumtel Konvektör Isıtıcı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Kumtel Konvektör Isıtıcı Özellikleri

  • 2000 Watt
  • Yüksek ısıda kapanma emniyeti (Termik Kesici)
  • Ayaklı ve duvar tipi kullanım imkanı
  • Şık tasarım ince dizayn gövde
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Kumtel Konvektör Isıtıcı BİM Fiyatı Ne Kadar?

139 TL. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilirsiniz.

7 yorum

  1. İnsanlari kandirmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz bin mağazasında satılan Kumtel ısıtıcısinda ne ayar düğmesi nede termostat var iki teli bağlamışlar vermişler? Peki bu ısıtıcı termostatsiz sürekli odada yanacakmi? Kendimi kandırılmış hissedeyorum iki tane aldım pişmanım kilidini açınca termostatsiz ayar düğmesiz bir teneke

  2. Görünüm ve verdiği ısı gayet tatmin edici bugün aldım hamam gibi yaptı kullandığım alan 45m2 faturaya Nası yansır emin değilim ama aynı w başka markalara para vermeye değmez gibi şuanlık gayet memnun kaldım

  3. Bugün aldım. Küçük olmayan bir hayli geniş oturma odamızı 10 dakikada hissedilir şekilde ısıttı. Üzerinde ayar düğmesi yok, sıcaklığı kısamıyorsunuz. Çalışırken aşırı sıcak hatta el değmez şekilde, Evinizde küçük çocuk varsa tehlike arzedebilir. Tüketim konusunda yorum yapamıyorum ama verdiği sıcaklığa ve ısı gücüne oranla bir hayli fazla olacağı kanaatindeyim. Ancak fiyat/performans olarak incelediğinizde ve diğer başka sobalarla kıyasladığınızda kesinlikle alınabilecek bir ürün. İhtiyacınız varsa kaçırmayın derim.

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.