Bim Master Chef Granit Tava Yorumları ve Özellikleri

BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Master Chef Granit Tava satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

Master Chef Granit Tava Özellikleri

  • 28 cm
  • 4 mm kalınlık
  • Soft touch kulp

Nerede Satılıyor?

Bim Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Master Chef Granit Tava BİM Fiyatı Ne Kadar?

119 TL Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle satın alabilirsiniz.

2 yorum

  1. 28 cm tavayı çok beğenerek bimden aldım. Kalın ve ağır kaliteli bir tavaydı. Eve geldim Ogün bakmadım. Ertesi günü köfteleri kızartma için Tavayı elime aldığında belli olmuyor biraz eğip baktığında içinin ikiyerinde çizik ve yağlı gibide bir yoğunluk görünüyordu. Tabii bende geri götürüp iadesini üzülerek yapmak zorunda kaldım çünkü bimde ellerinde başka kalmamıştı. Tavanın 22cm 26cm olanlarının olması gerekir. İyi çalışmalar.

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.