Bim Mıknatıslı Kablosuz Şarj Cihazı Yorumları ve Özellikleri

BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Mıknatıslı Kablosuz Şarj Cihazı satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

Mıknatıslı Kablosuz Şarj Cihazı Özellikleri

  • Type-C giriş

Nerede Satılıyor?

Bim Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Mıknatıslı Kablosuz Şarj Cihazı BİM Fiyatı Ne Kadar?

69,90 TL Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle satın alabilirsiniz.

3 yorum

  1. Arkadaşlar benim bi telefonum şuanda kapalı. Şarj soketi bozuk ekranım da kırık olduğu için soketi yaptıramadım ekranın da orjinali piyasada yok. Nereye götürdüysem ekran takılsa da geri bozulur parana yazık dediler. Bende yaptıramadım herşeyim içinde kaldı. Acaba mıknatıslı şar aletiyle şarjını doldurabilir miyim?

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.