Bim 26 Jant Bisiklet Yorumları ve Özellikleri

BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Mounty 26 Jant 21 Vites Bisiklet vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Mounty 26 Jant 21 Vites Bisiklet Özellikleri

  • Mat siyah çelik kadro
  • Neon sarı ön amortisör
  • Çelik v-fren sistemi, metal fren ayakları
  • İndex vites sistemi
  • Koku yapmayan lastik
  • Alüminyum jant

Nerede Satılıyor?

BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Diğer online alışveriş sitelerinden de ürünü satın alabilirsiniz ancak BİM’de çok daha uygun fiyat karşılığında temin edebilirsiniz.

Mounty 26 Jant 21 Vites Bisiklet BİM Fiyatı Ne Kadar?

1,299 TL. Dilerseniz peşin fiyatına 9 taksitle de satın alabilirsiniz.

20 yorum

    • neye göre soruyorsunuz bu fiyata alınacak tek bisiklet ikiside çünkü şu anda 1000 tl altında bisiklet hiçbiryerde yok inanın pexma bisiklet 101 harici şu ucuzlukçulardada var ve aynı bisiklete 1200 tl istiyolar buraya kadar anlatttıklarım fiyat açısından en uygunun bu ikisi olduğunu belirtmek içindi ancak bu fiyatada alabileceğiniz kalite belli yani ben pexma aldım önce yetkili servisde kurulmazsa garanti başlamaz dendi en yakın servis ikametgahıma 30 km ötede idi neyse dedim gittim kurdurdum 25 tl ücretini ödedim aldım geldim koltuğu rahatsız edici idi ki çocukta sıkıntı çekti zaten 70 tl verdim yaylı koltuk aldım zaten ertesi gün lastik patladı aldım geri servise gittim ki orda benden başka 20 kişi daha var hepsinde lastik patlamış bazıları ikinci kez geldiğini söyledi bisikletçiye sordum abi iç lastik kalitesi iyi değil ondan oluyo dedi bende ekstra 35 tl’ye daha kaliteli iç lastik taktırdım ayrıca koltuğuda taktırdım bunlar küçük sorunlar gelelim gövde ye kaynakları çok kaba işçilikle yapılmış ama 2 yıl garantisi var yani bişeyolursa fabrika anında yenisini gönderiyomuş onu söylediler zaten iç lastiğide veriyodu ama kalitesi düşük olduğunda tekrar patlama riski yüksek ve servisinde bana 30 km uzuak olduğundan ben parayla kalitelisini taktırdım şimdi maliyetine gelince 649tl bisiklet +35 tl lastik + 70 tl koltuk + 25 tl kurulum + 70 tl gitgel yakıt masrafı = 849 tlye geldi bisiklet o paraya 2. el bianchi veya salcano filan alırmıydım alırdım ben pexmayı 1 hafta sonra yine 650 ye sattım şunu söyleyim çocuğunuz için 40/50 kg ma kadara yine bu bisiklet kullanılır ben gibi servisi filan umursamaz ve masraflarını kendim elden hallederim derseniz alınırda binilirde ama ben gibi üste + maliyet yapacaksanız daha iyi bir markaya yönelebilirsiniz umarım faydalı olmuşumdur bu arada pexma bisiklet ümit bisiklet ürürnü ama bildiğiniz istanbul merkezli ümit bisiklet değil gaziantepteki ümit iki tekerli araçlar a.ş diye bir firmaya ait kutu üstündeki ümit bisiklet yazısı sizi aldatmasın sağlıcakla kalın…

  1. Ben bugün aldım ama henüz bu markayla ilgilenecek yetkili servis bulamadım.Aklımda soru işaretleri var.Parçalarında eksik çıkmadı.Montajını da bir biskletçiye yaptırdım.

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.