Bim Nordica Solar Aydınlatma Seti Yorumları ve Özellikleri

27 Mart 2020 Cuma’dan itibaren BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Nordica Solar Aydınlatma Seti vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Nordica Solar Aydınlatma Seti Özellikleri

  • 6 SMD panel
  • 9V 3.5 W Solar panel
  • 3×3 W Led Ampul
  • Çoklu telefon şarj kablosu
  • Geniş voltaj aralığı 110-240 V, 50/60 Hz
  • Solar paneli sayesinde aküsünü doldurup ampulleri yakabilir, elektriğe ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

27 Mart 2020 tarihinden itibaren BİM Market mağazalarından satın alınabilir.

Nordica Solar Aydınlatma Seti BİM Fiyatı Ne Kadar?

149 TL. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilirsiniz.

15 yorum

  1. Arkadaşlar geçen yıl bim mağazasından bu ürünü aldım. Bağ evimde elektrik olmadığından akşamları orada kullanıyorum. Ürün çok güzel. 1 tam şarj yaptıktan sonra yaklaşık 10-12 saat arasında gayet güzel aydınlatma sağlıyordu. Sağlıyordu diyorum çünkü 1 yılın sonunda şuan şarj 1-2 saate kadar düştü. Sanıyorum akü gitti şuan akü arıyorum.

  2. Bende de bir tane mevcut kendi ampullerini kullanırken hiç bir sorun yaşamadım ama telefon şarj konusunda bence sınıfta kaldı kendi aküsü tam dolu olmasına rağmen telefon şarj etmekte zorlanıyor ama görünüm olarak ve kompak yapısıyla ayrıca performansı ile parasının karşılığını veriyor kamp ve elektrik olmayan yerlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.