Bim North Pacific Sahte Balık Çeşitleri Yorumları ve Özellikleri

BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan North Pacific Sahte Balık Çeşitleri satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

North Pacific Sahte Balık Çeşitleri Özellikleri

 • Bu ürün hakkında özellik belirtilmemiştir.

Nerede Satılıyor?

Bim Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

North Pacific Sahte Balık Çeşitleri BİM Fiyatı Ne Kadar?

22,50 TL

6 yorum

 1. görüntü Kalite olarak güzel, bukadar kaliteli düşünmemiştim , benekli olan çok güzel renkli parlamaları var çevirdikçe yanıyor , sudaki aksiyon test etmedim , birileri kullanıp yorumda yazar ise bilgilenelim , 10 adet çeşit aldım kenarda dursun.
  sahte yem , rapala , sahte balık

  • 10 adet aldım deyince linç yemeyelim , 3 ayrı bimden aldım , hepsindede vardı fazlası tüketmedim yani , iş yerinde balık sedalısı arkadaşlara dağıttım 5 adetini , balık marketlerde 150 tl gibi fiyatlara satılınca benzer sahteler 22 tl ye bedava gibi geldi,
   ayrıca 149 tl ye olta tripodu ve 129 tl ye balıkçı çantası aldım kalite düşüktü ama 800 1000 tl verene kadar idare eder iş görür büyük sahte kutularını alır 3 4 adet

   2
   1

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.