Bim Polosmart Çantalı Jump Starter Yorumları ve Özellikleri

30 Ekim 2020 Cuma’dan itibaren BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Polosmart Çantalı Jump Starter vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Polosmart Çantalı Jump Starter Özellikleri

  • Araç aküsü şarj eder
  • 5- 8X Akü Şarjı
  • LED Fener
  • 7200 mAh
  • 2A USB Şarj
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

30 Ekim 2020 tarihinden itibaren BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Polosmart Çantalı Jump Starter BİM Fiyatı Ne Kadar?

299 TL. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilirsiniz.

3 yorum

  1. Akü başka bişey, araçla gider, ayrıca bu istenmeyen ve hesaplanamayan acil durumlar için tasarlanmış smart bir ürün, ben uzun zamandır bakıyordum ama pahalı ürünler, bu uygun fiyatlı alınır, otomobilim olsa hiç düşünmem, ama benim araç büyük dizel motorlu tereddüt etmem ondan. Ürünün yorumlarını okumak için dolaşırken bu sayfayı gördüm ve yorum yapmak istedim,

  2. BİR PAZAR SABAHI ERKENDEN KALKMIŞIN, HERKES HAZIRLANMIŞ, PİKNİK İÇİN HAZIRLIKLAR DA TAMAM, KOMŞULAR UYUYOR. AMA AKÜ BİR ŞEKİLDE GECE BOŞALMIŞ.ARAÇ BİÇİMSİZ BİR YERDE VEYA OTOMATİK. 1000 TL VERSEN DE AKÜ YOK.BUNUN AYNINI YAŞADIM DA.SİZ YAŞAMAYIN.ALIN Bİ TANE.

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.