Bim Rookie 5’i 1 Arada Scooter Yorumları ve Özellikleri

BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Rookie 5’i 1 Arada Scooter vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Rookie 5’i 1 Arada Scooter Özellikleri

 • Işıklı ön tekerler
 • Oturma üniteli
 • Sırt destekli
 • Scooter olarak kullanıma uygun
 • Ebeveynler için halkalı tutma yeri

Nerede Satılıyor?

BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Diğer online alışveriş sitelerinden de ürünü satın alabilirsiniz ancak BİM’de çok daha uygun fiyat karşılığında temin edebilirsiniz.

Rookie 5’i 1 Arada Scooter BİM Fiyatı Ne Kadar?

299 TL. Dilerseniz peşin fiyatına 6 taksitle de satın alabilirsiniz.

6 yorum

 1. 2yasında kizım için bu ürünü aldık.
  Malzeme kalitesi güzel.
  İlk yorumda belirtildiği gibi oturma pozisyonundayken ayaklarini kenara degilde direksiyonun oraya koyarsa devrilme riski oluyor.
  Ebevyn ile sürme modundayken saga sola dönüş için tutulacak kolda direksiyon tarzında bir hareket yok. Manevra hareketlerini tuttugunuz koldan çok az yukarı kaldırıp sağa yada sola kaydırıp yön veriyorsunuz. Burası biraz eksi yön olmuş. Ama scoter olarak kullanılabilmesi için arka tekerin sabit kalması gerekiyor. Ebevyn için çokta zor olmuyor manevra hareketi.
  Scoter modundayken çocuk sağa yada sola manevra yapabilir. Direksiyonu bisiklet gibi saga sola cevirmeli degil. Direksiyonu tam saga yada tam sola yatirinca ön 2 teker o yöne manevra alabiliyor. Bu şekilde kullanımı ne kdr zor yada kolay birşey diyemem. Genel olarak bakıldığında ben ürünü beğendim.

 2. Malzeme kalitesi ve ağırlığını beğendim. Tekerleri de sağlam kalın ve güzel oturma ve sırt dayama yerleri yumuşak süngerimsi yapıda ve rahat. Biraz büyük işi olabilir. Oturma pozisyonunda iken çocuğunuzu tek başına bırakmayın devrilme riski var. Ayakları ile yerden destek alabilecek bir çocukta sıkıntı olmaz. Fiyatına göre kaliteli ben beğendim

 3. Merhaba
  Başka sitelerden sadece scooter yorumuna bakmanızı öneririm. Bir çok farklı yorum mevcut. Bizde almayı düşünüyorduk ama manevra kabiliyeti yokmuş. Sanıyorum bu büyük bir eksiklik. 3-5 yaş arası çocuklara daha çok öneriliyor. Görmeden alınması riskli bir ürün olabilir.

 4. Ben de çok merak ediyorum, almayı düşünüyorum. Kullanan varsa değerlendirirse harika olur. Ülkede şimdiye kadar satılmamış sanırım, internette hiç yorumu yok. Benim aklıma takılan tek husus oturma aparatı da takılıyken kullanımı nasıl olacak, bütün fotoğraflarında scooter halinde çocuklu fotoğraf var ancak oturma aparatı çok da kullanışlı değil gibi görünüyor. Öyle olunca da sadece scooter için 249 TL vermeye gerek yok.

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.