Bim Schwartz Saç Kesme Makinesi Yorumları ve Özellikleri

Bim’de satılan Schwartz Saç Kesme Makinesi kullananlara ait yorumları inceleyin. Bu ürünü daha önce satın aldıysanız ürün hakkında siz de yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz veya satın almayı düşünüyorsanız farklı kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularına yer vermektedir. Bazı ürünler hakkında henüz yorum yapılmamış olabilir.

Schwartz Saç Kesme Makinesi Özellikleri

  • Paslanmaz çelik bıçaklar
  • ksesuarlar: Berber tarağı, makas, temizleme fırçası, bıçak yağı, 4 adet ayrılabilir tarak (3/6/9/12 mm)

Nerede Satılıyor?

Bim Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Schwartz Saç Kesme Makinesi BİM Fiyatı Ne Kadar?

189,00 TL

25 yorum

  1. Öncelikle selamlar. Yaklaşık 4 aya yakın oldu makineye 75 liraya bimden aldım fiyatına göre makine süper severek traş oluyorum markalı şarzlı makinemi bıraktırdı motoru sessiz güçlü kesmesi iyi kesinlikle tavsiye ederim.

  2. 1 sefer kullandım 2.sefer elektrikli ama sanki şarjlı gibi çalışıyor gücü eksildi servise gönderdim henüz yanıt gelmedi 29.04.2020 aldım 30.04.2020 servise gönderdim yanıt bekliyorum

  3. Arkadaşlar selam. 10 yıldan fazladır sakal saç makinesi kullanıyorum. bu işin kralı braun dur.ama bir tarak ı 6 ay gider. 60 tl isterler. bu makine ise 75 tl kablolu gayet güzel saç kesiyor. kendi sakalımı da 3 numara yaparım. gayet başarılı. Kablolu makineden korkmayın. en sağlamıdır. traş sonu temizle ve yağla.bak gör en az 5 yıl. teşekkürler bim. birdaha braun asla. eski tip kabloluya devam. hem uygun hem kullanışlı.

  4. Şarjlı makinelere göre daha uzun ömürlüdür. Malzeme kalitesini bilmem ama 7 senedir kullandığım Braun cruzer 4 ıslak kuru makinem bile pili zayıfladı mı kılları koparıyor ağlatıyordu resmen. Şarjlılarda ki batarya sıkıntısı yerine kablolu tercih edilebilir.

    2
    1

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.