Bim Senfoni Sıvı Sabun Yorumları ve Özellikleri

Bim’de satılan Senfoni Sıvı Sabun kullananlara ait yorumları inceleyin. Bu ürünü daha önce satın aldıysanız ürün hakkında siz de yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz veya satın almayı düşünüyorsanız farklı kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularına yer vermektedir. Bazı ürünler hakkında henüz yorum yapılmamış olabilir.

Senfoni Sıvı Sabun Özellikleri

 • 4 L

Nerede Satılıyor?

Bim Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Senfoni Sıvı Sabun BİM Fiyatı Ne Kadar?

42,50 TL

1 yorum

 1. 2023.06.30
  BİM – Senfoni Sıvı Sabun.

  Normalde sıvı sabun küçük sabunluklara dökme ağzından doldurulur. BİM den aldığım SENFONİ sıvı sabunkaskatı JEL halinde idi. Ters çevirdiğimde bir damla bile akmadı. Sonra HUNİ ile doldurmak için Kapağı çıkarttım, Huniye zar zor döküldü. Ama huniden bir türlü aşağı akmadı.
  Biraz sulandırmayı denedim, çok sallamama rağmen suda hiç çözülmedi, su üzerinde ayrı tabaka olarak kaldı.bir demir çubukla karıştırmayı denedim, o kadar sertti ki, karıştırmayı bile başaramadım.
  BURADA ÖNEMLİ BİR PAZARLAMA KANDIRMACASI VAR. Sıvı maddelere katılan YOĞUNLAŞTIRICI KİMYASALLAR vardır. Bunlardan az bir miktar ilavesi ile ana malzeme “ ÇOK YOĞUN, SULANDIRILMADAN SATILIYOR” ALGISI verilir.
  Bu ürünün üretici firması da bu yoğunlaştırıcıyı (hiç kullanmaması gerekirken) aşırı miktarda kullandığı anlaşılmaktadır. Bu açıkça tüketiciyi kandırmanın ötesinde, ürünü normal kullanımını da engellemektedir.
  Ürünün temizleme özelliği, cilde etkileri konusunda da (henüz denemedim) ciddi kuşkularım oluşmuştur.
  BİM ve TÜKETİCİLERİ UYARIRIM.

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.