Bim TCL Sweeva 6000 Robot Süpürge Yorumları ve Özellikleri

BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan TCL Sweeva6000 Robot Süpürge satın almayı düşünen müşteriler tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Ürün hakkında sahip olduğu özellikleri bulabileceğiniz bu sayfada, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. NOT: sitemiz ürünler hakkında herhangi bir yorum yapmıyor olup, bu sayfa sadece müşterilerin yorum, düşünce ve sorularını belirtmesi için oluşturulmuştur.

TCL Sweeva 6000 Robot Süpürge Özellikleri

  • 2700 Pa Vakum Gücü
  • UV-C Sterilizasyon ile Bakterileri Yok Etme
  • Tek Şarj ile 180 dk Temizlik
  • Hepa Filtre
  • Akıllı Lazer Navigasyon
  • Çoklu Haritalama
  • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

Bim Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

TCL Sweeva 6000 Robot Süpürge BİM Fiyatı Ne Kadar?

4,799 TL. Dilerseniz peşin fiyatına 9 taksitle satın alabilirsiniz.

1 yorum

  1. Bu ürünü bimden. Aldım iyikide almışım zaten çekim gücünden dolayı almıştım umduğum gibi çıktı alalı 1 hafta oldu ama hegun çalıştırıyorum normal elektrikli süpürgeye hiç ihtiyaç duymadım titiz ev hanimlari gibi dip bucak temizliyor ve tırmanma çok güzel banyonun eşiginden girip çıkıyor rahat haritalandirmasida iyi mop yok ama zaten olmasada olur hergun süpürtüyorum masalalh silinmiş gibi ev valaa ne diyim benim işimi fazlasıyla görüyor 2 çocuklu ev için ideal ben topluyorum o süpürüyor ben keyif yapıyorum süpürme zamanımı cocukarima harciyorum

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.