Hakmar 5 Aralık 2019 Kataloğu

Hakmar 5 Aralık 2019 tarihinden itibaren tüm mağazalarda geçerli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. İndirim broşüründe; elektrikli ev aletleri, mutfak eşyaları, kışlık giyim ürünler, çocuk ve bebek ürünleri yer alıyor.

Hava ile tozu tek adımda ayrıştıran üstün performans ve ultra hijyen sağlayan PowerPro Compact Elektrikli Ev Süpürgesi 259,95 TL. Hakmar 5 Aralık 2019 tarihinden itibaren Su ısıtıcısı olarak kullanılabilen 1 litre kapasiteli cam demlik ve paslanmaz çelik çay filtresine sahip Papatya Çay Makinesi 149,90 TL fiyatla satışa sunulacak.

Bu hafta indirime girecek olan çocuk ve bebek ürünleri şöyle; oyuncak ev aletleri, oyuncak askeri set, oyuncak manken bebek, manyetik tablet yazı tahtası, sallanan küçük at ve puzzle çeşitleri. Kendinden sallanan Ahşap Beşik 169,90 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

Hakmar haftanın mutfak araç gereç aktüel ürünleri; çift taraflı balık tavası, pasta börek kabı, pasta servis seti, bıçak çeşitleri, sızdırmaz saklama kabı, salata tabağı, yağlık ve cam saklama kabı olarak seçilmiş.

Kışlık aktüel giyim ürünleri; çocuk termal alt üst içlik, bay – bayan termal tayt, erkek termal famila, bay – bayan – çocuk eldiven, bay bayan lüks bere, kışlık terlik çeşitleri, bay bayan polar boyunluk ve kız erkek çocuk pijama takımı fırsat ürünlerini oluşturuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.