Bim Kiwi Ultrasonik Hava Nemlendirici Özellikleri ve Yorumları

11 Aralık 2020 Cuma’dan itibaren BİM Market mağazalarında satılacak ürünlerden biri olan Kiwi Ultrasonik Hava Nemlendirici vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Bu ürünü satın alıp kullananların bu sayfa altında yorum yaparak kullanıcı deneyimlerini paylaşmaları için bu sayfayı oluşturduk. Öncelikle ürün hakkında bilgileri vereceğiz, sizlerde ürün hakkında soru ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Kiwi Ultrasonic Hava Nemlendirici Özellikleri

 • 2,2 Litre Kapasite
 • Sessiz Çalışma Özellikli
 • Ultrasonic Buğu Ayar Düğmesi
 • Su Koyma Haznesi, Üst Kapak ve Kontrol Düğmesi
 • Uçucu Yağ ile Kullanıma Uygun
 • Düşük Su Uyarısı
 • Maksimum 8 Saat Çalışma Süresi
 • 2 yıl garanti

Nerede Satılıyor?

11 Aralık 2020 tarihinden itibaren BİM Market mağazalarından satın alınabilir. Dilerseniz diğer elektronik market ve e-ticaret sitelerinden de temin edebilirsiniz.

Kiwi Hava Nemlendirici Fiyatı Ne Kadar?

139 TL

20 yorum

 1. Ben bu üründen memnunum. Tank bayağı su alıyor. Su bitince çalışmıyor yeşil ışık kırmızıya dönüyor, uçucu yağ kısmı ardıç limon nane kullanarak ferah vr doğal ortam oluşturabilirsiniz.
  1-Yanlış Kullanan arkadaşlar su koyduğunuzda altını iyi sıkın sağ sola sallayın tıpadan su akmaması gerekir. Akarsa basit bir conta uydurulabilir.
  2-Tankı doldurup yerine oturttuğunuzda su hazneye dolması lazimki buhar yapsın. Yoksa buharı bulaşık makinesindenmi üretecek.
  3-süngere uçucu yağı 4 5 damla yeterlidir.
  4-Buharı çok açarsanız etrafı ıslatırsınız. Mini bir fan yardımıyla odaya dağıtmak daha mantıklıdır. Çünkü yere çöküyor ıslaklık.

 2. Öylesine aldım ama evde yanımdan ayırmıyorum. Gece gündüz dudaklarım da aşırı kuruluk olurdu çok iyi geldi ve odamda kedimin mamasının ağır kokusunu aldı beklediğimden çok iyi çıktı. İki litreye yakın su koyuyorum en düşük ayarda akşamları ve gece odam da devamlı açık bırakıyorum çok sessiz

 3. Müşteri hizmetleri olarak verilen numara çalmıyor bile, nem orani en fazla 50 olmali deniliyor saglik acisindan 60 ile baslattim cihazi 65 e cikti 15 dk da anlayamadim iade edicem enniyisi cevap veren yok muhatap yok

 4. Buhar makinesini tereddüt ederek almıştım ama umduğumu fazlasiyla karşıladı..sessiz calismasi aromatik yag haznesi olmasi cazip geldi iyikide almışım..ayrica suda damlamıyor gayet temiz ürün tavsiye ederim

Yorum Yap

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.