ŞOK 1 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Market tarafından yayınlanan 1 Nisan 2020 Çarşamba gününden itibaren geçerli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın 2 gününde indirim kampanyaları düzenleyen ŞOK Market, hafta içi Çarşamba ve hafta sonu Cumartesi günlerinde kataloglar yayınlıyor.

Her hafta Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yeni aktüel katalog yayınlayan Şok Market, birçok teknolojik ürün başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini en uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetine sunuyor. Yine bir Çarşamba günü kataloğu olan ŞOK 1 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu nihayet market tarafından yayınlandı. Bu hafta markete gelecek ürünler arasında; süpürge makinesi, saç kurutma makinesi, saç düzleştirici tarak, burun kılı alma cihazı, spreyli paspas, mop, temizlik seti, ev eşyaları, banyo ürünleri, mutfak eşyaları, ve gıda ürün çeşitleri yer alıyor.

ŞOK Markete gelen televizyonların markası olarak en çok LG tercih ediliyor. Bir diğer marketin her hafta iki gün düzenli olarak yayınladığı aktüel ürün kataloglarının yoğun ilgi gören ürünlerinden tost makinesi, blender seti, dijital baskül, fırın, farklı tencere çeşitleri, çay makineleri ve çaydanlıklar tercih ediliyor. ŞOK market yöneticileri tarafından sıkça tercih edilen elektronik ürün markalarının başında; Arzum, Sinbo, Fantom, Maress, Teba, Raks, Alpina, Singer ve Kiwi geliyor. Mutfak eşyaları ve zücaciye ürünlerinin tercih edilen markaları ise Akdeniz ve Titiz olarak genellikle tercih ediliyor. Ayrıca her hafta market tarafından seçilen bazı ürünler için 25 TL ve üzeri alışverişlerde yüksek indirim yüzdesiyle oldukça cazip fiyatlarla satın alma fırsatı müşteriler tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor. Örneğin bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerinize normal fiyatı 16,25 TL olan Finish Quantum Tablet (15 adet)’i 10 TL indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz.

ŞOK Markete bu hafta gelecek aktüel ürünlerin tamamını ve fiyat listesini aşağıda bulunan broşür görsellerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ŞOK Market Kaçta Açılıp – Kapanıyor? (Nisan 2020)

Tüm Türkiye genelinde ŞOK mağazaları saat 10:00 itibariyle açılıp akşam 20:00 itibariyle kapanmaktadır.

ŞOK Market Kimin? (2020)

Şok Marketler Ticaret A.Ş; Yıldız Holding yani Ülker grubuna aittir.

ŞOK Kaç Mağazası Var?

Türkiye’nin 81 il ve her ilçesinde 7,003‘ü aşkın mağaza sayısı bulunmaktadır. ŞOK Marketler, en yaygın perakende zincirlerinden biri olmasının yanı sıra 25.000’den fazla çalışanı ile Türkiye istihdamına önemli katkıda bulunmaktadır.

ŞOK 1 NİSAN 2020 KATALOĞU

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.