ŞOK 8 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

08 – 14 Nisan 2020 tarihleri arasında geçerli, Çarşamba gününden itibaren hayata geçecek olan ŞOK 8 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı.

Sadece Şok Markete özel üretilen ürünlerinde olduğu bu haftanın aktüel ürünlerine bir göz atalım. Bebeland marka bebek şampuanı, yumuşatıcı, sıvı deterjanı, bebek bakım örtüsü, bebek bezi çeşitleri ve yenidoğan ıslak havlu katalogda yer alan ürünlerden bazıları. 3 sayfadan oluşan bu haftanın broşürlerinden ikisi tamamen bebek ve çocuk ürünleri için ayrılmış. Nuk silikon emzik, biberon çeşitleri, Hero Baby mama, Aptamil devam ve Duru granül matik sabun klasik 8 Nisan 2020 tarihinden itibaren Şok Marketlerde.

bien Wood marka ahşap Kızılderili yatağı, ahşap çocuk kitaplığı, Gokidy mama sandalyesi, jumbo desenli çocuk küveti, tabure, desenli maşrapa ve kova diğer aktüel ürünler arasında geliyor. Anne & bebek çantası, bebek odası ve yatağı için çeşitli çarşaflar, nevresimler, yorgan, yastık, anne yanı bebek yatağı gibi birçok ürün ŞOK 8 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğunda. Bunların yanı sıra birçok farklı bebek ürünlerini Çarşamba gününden itibaren tüm Şok Market şubelerinden belirtilen fiyatlardan satın alabilirsiniz. 3 sayfada çeşitli gıda ve temizlik ürünleri yer alıyor, katalogları detaylı olarak aşağıya eklediğimiz broşür görsellerinden inceleyebilirsiniz

ŞOK Market Kaçta Açılıp – Kapanıyor? (Nisan 2020)

Tüm Türkiye genelinde ŞOK mağazaları saat 10:00 itibariyle açılıp akşam 20:00 itibariyle kapanmaktadır.

ŞOK Market Kimin? (2020)

Şok Marketler Ticaret A.Ş; Yıldız Holding yani Ülker grubuna aittir.

ŞOK Kaç Mağazası Var?

Türkiye’nin 81 il ve her ilçesinde 7,003‘ü aşkın mağaza sayısı bulunmaktadır.

ŞOK 8 NİSAN 2020 KATALOĞU

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

Yorum yapabilir & Soru sorabilirsiniz.